Logo

WEBINAR: Moduły JA Solar (25.01)

Date

Tuesday, January 25, 2022

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

MODUŁY JA SOLAR - dlaczego warto...?

Wysokiej jakość moduły o ponadprzeciętnej efektywności w rozsądnej cenie? Mowa o JA Solar. Ten światowy producent dokłada wszelkich starań, aby moduły ich produkcji mogły dostarczać najwyższą jakość, wydajność i maksymalizować zyski z instalacji fotowoltaicznej.

Podczas webinaru odpowiemy na pytania: co wyróżnia moduły JA Solar ? Czemu zasługują one na Waszą uwagę oraz co gwarantuje producent? Jak znaleźć rzetelną dokumentacje produktową?Presenter

Mr Konrad Chruszczyk

W BayWa r.e. Solar Systems pełnię rolę 'Product Owner" w dziale zakupów strategicznych. Moją specjalizacją są moduły fotowoltaiczne oraz związana z nimi dokumentacja produktowa. Jestem w bezpośrednim i stałym kontakcie z naszymi dostawcami oraz ich specjalistami technicznymi. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem podczas webinaru! :)
Presenter

BayWa r.e. - organizator wydarzenia

Światowy dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego. W portfolio dostaw znajdują się moduły, inwertery, konstrukcja, kable, akcesoria. Producent konstrukcji montażowej novotegra. W Polsce biuro sprzedaży znajduje się w Zabierzowie pod Krakowem.

Masz pytania dotyczące szkolenia? Skontaktuj się:
E-mail: marketing.solarsystemspl@baywa-re.com
Telefon: +48 787 926 073

RODO
25 maja 2018r. w życie weszły nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Stanowią one gwarancję zabezpieczenia informacji o nas, wzmacniając jednocześnie poziom ochrony naszych danych wrażliwych. W związku z powyższym, informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BayWa r.e. Solar Systems Sp.z o.o. z siedzibą w Zabierzowie 32-080 przy ul. Krakowska 390.