Logo

WEBINAR: GoodWe - Rozwiązania do zastosowań komercyjnych i projektowych (13.12)

Date

Monday, December 13, 2021

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Mr Daniel Moczulski

CEE Territory Manager w Firmie GoodWe Europe GmbH
Daniel Moczulski dołączył do firmy GoodWe jako CEE Territory Manager w marcu 2021 roku. Odpowiada m.in. za strategiczny plan rozwoju biznesu oraz zarządzanie kanałami sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Z branżą fotowoltaiczną jest związany od lat, ma też duże doświadczenie w segmencie wielkoskalowych projektów PV. Wcześniej odpowiedzialny za wyznaczenie strategicznych kierunków rozwoju i ofertę produktową w spółce z grupy Innogy/E.ON.

Agenda

GoodWe jest globalnym producentem w dziedzinie rozwiązań PV, z jednym z największych portfolio na rynku. Podczas tego szkolenia zostaną zaprezentowane rozwiązania producenta dedykowane do zastosowań komercyjnych i projektowych.

 Wyjątkowa jakość falowników GoodWe opiera się na wysokiej jakości komponentów i konstrukcji, co przekłada się na wysoką sprawność i gęstość mocy w każdym urządzeniu.

 Wysoka zdolność przewymiarowania (do 50%) ma decydujące znaczenie dla wykorzystanej powierzchni, co jest jednym z kluczowych punktów w sektorze komercyjnym i przemysłowym.

Zaawansowana konstrukcja pozwala falownikom GoodWe pracować bez redukcji mocy (derating) do temperatury otoczenia 50°C, dostarczając jednocześnie maksymalną dostępną energię. Ten szeroki zakres temperatur pracy stanowi optymalne rozwiązanie dla projektów zlokalizowanych w obszarach o wysokim nasłonecznieniu i wysokich temperaturach.

Wiele elastycznych opcji komunikacyjnych, w tym innowacyjna w tym segmencie technologia PLC (Power Line Communication), oraz zaawansowane funkcje przyjazne dla użytkownika sprawiają, że GoodWe jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań komercyjnych i przemysłowych.

 

Agenda:

  • Wprowadzenie organizatora - BayWa r.e. Solar Systems
  • Prezentacja firmy i portfolio produktów
  • Rozwiązania do zastosowań komercyjnych i projektowych
  • Monitoring

O GoodWe

GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii, notowanym jako spółka akcyjna Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju (kod giełdowy: 688390).

Przy łącznej ilości ponad dwóch milionów wyprodukowanych falowników i zainstalowanych 23 GW w ponad 100 krajach, inwertery fotowoltaiczne od GoodWe o mocy od 0,7 kW do 250 kW są stosowane w systemach budynków mieszkalnych i komercyjnych, przemysłowych i wielkoskalowych. GoodWe zatrudnia ponad 2000 pracowników w 15 krajach i według raportu przygotowanego przez grupę Wood Mackenzie jest światowym liderem wśród producentów falowników hybrydowych w 2020 roku. Firma GoodWe została również sklasyfikowana przez IHS Markit jako jeden z 10 najlepszych producentów falowników, a w 2021 roku firma zdobyła tytuł topowej marki od EUPD aż w sześciu krajach, w tym w Polsce.

www: https://pl.goodwe.com/

Presenter

BayWa r.e. - organizator wydarzenia

Światowy dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego. W portfolio dostaw znajdują się moduły, inwertery, konstrukcja, kable, akcesoria. Producent konstrukcji montażowej novotegra. W Polsce biuro sprzedaży znajduje się w Zabierzowie pod Krakowem.

Masz pytania dotyczące szkolenia? Skontaktuj się:
E-mail: marketing.solarsystemspl@baywa-re.com
Telefon: +48 787 926 073

RODO
25 maja 2018r. w życie weszły nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Stanowią one gwarancję zabezpieczenia informacji o nas, wzmacniając jednocześnie poziom ochrony naszych danych wrażliwych. W związku z powyższym, informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BayWa r.e. Solar Systems Sp.z o.o. z siedzibą w Zabierzowie 32-080 przy ul. Krakowska 390.
Presenter

Mrs Dominika Wityńska

Masz pytania dotyczące szkolenia? Skontaktuj się ze mną:
marketing.solarsystemspl@baywa-re.com

Marketing Manager w firmie BayWa r.e. Solar Systems (organizator wydarzenia). Dominika odpowiedzialna jest w firmie BayWa r.e. Solar Systems za organizacja szkoleń, social media, eventy oraz wszelkiego rodzaju aktywności marketingowe.