Logo

STACJONARNIE: SolarEdge - trening praktyczny certyfikacyjny (26.01)

Date

Wednesday, January 26, 2022

Time

09:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Jestem...
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Szkolenie te kierowane jest do instalatorów PV. 

Trening praktyczny to najwyższy poziom wtajemniczenia z SE. Jak rozwiązywać bieżące problemy techniczne? Gdzie szukać metod ich rozwiązywania? Jak wykorzystać moc ekosystemu SolarEdge do swoich potrzeb? Jak zostać mistrzem w posługiwaniu się Platformą Monitoringu? Na te, i więcej pytań odpowie ekspert serwisowy SE.

Trening odbędzie się z wykorzystaniem unikalnych walizek szkoleniowych SolarEdge. Po to i jeszcze więcej zapraszamy na ten prawdziwie efektywny trening.


Udział w treningu pozwala uzyskać certyfikację serwisową RMA na 2 lata! UWAGA: warunkiem otrzymania certyfikacji jest WCZEŚNIEJSZE ukończenie bezpłatnego szkolenia online podstawowego i zaawansowanego na platformie EdgeAcademy

  • Szkolenie podstawowe: link
  • Szkolenie zaawansowane: link

Tryb szkolenia: stacjonarnie w biurze BayWa r.e. (ul. Krakowska 390, Zabierzów pod Krakowem) 

Presenter

Mr Grzegorz Olechowski

Grzegorz Olechowski – w branży fotowoltaicznej od ponad 10-ciu lat. Zaczynał jako Technolog przy produkcji jednych z pierwszych, polskich modułów fotowoltaicznych. Koordynował swoje pierwsze montaże instalacji fotowoltaicznych w Danii, Szwecji a następnie w Polsce. Projektant, audytor, sprzedawca, Inspektor, instalator, serwisant, kierownik projektów i wiele innych – w branży fotowoltaicznej piastował chyba wszystkie możliwe stanowiska.
Od pięciu lat ściśle związany z Działami Serwisowymi w kolejnych firmach z branży fotowoltaicznej. Od września 2019 związany z SolarEdge Technologies, gdzie od roku obejmuje stanowisko Service Managera, kierując Działem Serwisu SolarEdge w Polsce.
Prywatnie jak to z przysłowiowym szewcem bywa nie ma swojej własnej instalacji fotowoltaicznej, bo mieszka w bloku wielorodzinnym na warszawskiej Pradze Południe. Zapalony Slowhopper, fan nurtu „workation” i wypadów na weekendowe mikrowyprawy.
Presenter

BayWa r.e. - organizator wydarzenia

Światowy dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego. W portfolio dostaw znajdują się moduły, inwertery, konstrukcja, kable, akcesoria. Producent konstrukcji montażowej novotegra. W Polsce biuro sprzedaży znajduje się w Zabierzowie pod Krakowem.

Masz pytania dotyczące szkolenia? Skontaktuj się:
E-mail: marketing.solarsystemspl@baywa-re.com
Telefon: +48 787 926 073

RODO
25 maja 2018r. w życie weszły nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Stanowią one gwarancję zabezpieczenia informacji o nas, wzmacniając jednocześnie poziom ochrony naszych danych wrażliwych. W związku z powyższym, informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BayWa r.e. Solar Systems Sp.z o.o. z siedzibą w Zabierzowie 32-080 przy ul. Krakowska 390.