Logo

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.

Street:
Krakowska 390
City:
Zabierzów
Phone:
+48 888 332 750
STACJONARNIE: Trening certyfikacyjny SolarEdge
https://bayware.clickmeeting.com/stacjonarnie-trening-certyfikacyjny-solaredge
MARATON SZKOLENIOWY (STACJONARNIE w Zabierzowie!) Certyfikacja KOSTAL+ LONGI & Hyundai + novotegra
https://bayware.clickmeeting.com/maraton-szkoleniowy-stacjonarnie-w-zabierzowie-certyfikacja-kostal-longi-hyundai-novotegra
STACJONARNIE: SMA hybryda Smart Energy + bateria BYD - konfiguracja i set-up
https://bayware.clickmeeting.com/stacjonarnie-sma-hybryda-smart-energy-bateria-byd-konfiguracja-i-set-up
Bo wiedzy nigdy zbyt wiele!


BayWa r.e. to działający globalnie dostawca usług i rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, który udostępnił do sieci ponad 4 GW energii. BayWa r.e. to również niezależny producent energii (autorskie farmy słoneczne, wiatrowe i hybrydowe) oraz własnego systemu montażowego novotegra. 

Na rynku polskim działamy jako autoryzowany dystrybutor PV (hurtownia fotowoltaiczna) współpracujący z wiodącymi, globalnymi i zaufanymi producentami. W portofolio produktowym znajdą Państwo wszystkie elementy niezbędne do zaprojektowania i wykonania instalacji PV. Naszym klientom (firmom instalatorskim) oferujemy doradztwo techniczne oraz szeroką bazę bezpłatnych szkoleń zarówno w formie webinariów (online), jak i szkoleń stacjonarnych, które wspierają instalatorow, handlowców, pracowników działu obsługi oraz ekipy montażowe i serwisowe. Szkolenia prowadzone są przy współpracy z naszymi dostawcami, co gwarantuje wysoki poziom merytoryki oraz rzetelną wiedzę prosto od ekspertów. 

Zapraszamy do zapoznanania się z listą szkoleń.